بیشترین بازدید از ویدئو در UTube
تماشای فیلم در اینترنت برای اولین بار به لطف پخش نرم افزار رسانه ای مانند Windows Media Player ، Real Media Player و QuickTime Player امکان پذیر شد و توسعه بسیاری از فناوری های جریان رسانه دیگر باعث رونق واقعی شد که امروزه اشتراک ویدیوی آنلاین از آن لذت می برد. Windows Media Player یک چارچوب چندرسانه ای است که توسط مایکروسافت ساخته شده است ، از بیشتر این رو پخش کننده رسانه پیش فرض از سال 1991 هنگام راه اندازی ویندوز 3.1 همراه با سیستم عامل ویندوز است.
در ابتدا برای پخش فایل های صوتی ایجاد شد ، در سال 1996 از فناوری جدیدی به نام ActiveMovie استفاده شد که برای اولین بار امکان پخش مستقیم فایل های ویدئویی و نوع خاصی از انیمیشن های گرافیکی را فراهم می کرد. با پیشرفت های جدید در این چارچوب ، استقرار DirectShow ، ActiveX و DirectX امکان پشتیبانی بیشتر و بیشتر از قالب های پرونده چندرسانه ای و پخش مستقیم صدا و تصویر را امکان پذیر کرد. امروزه Windows Media Player قادر به اتصال ، همگام سازی و به اشتراک گذاری داده ها با رایانه های دیگر ، وب سایت ها ، دستگاه های دستی قابل حمل و کنسول های بازی است.
با مفهوم مشابه ، Real Media Player یک ظرف چندرسانه ای است که توسط RealNetworks به عنوان جایگزینی برای Windows Media Player با پشتیبانی از پرونده های رسانه پیش فرض خود ساخته شده است ، اما ایجاد یک قالب جدید با نام “.ram” یا “.rm” مخفف مخفف Real Media و پرونده های RealAudio و RealVideo را تحویل می دهد. Real Media Player یا به سادگی RealPlayer برای اولین بار در دهه 1990 برای بارگیری در دسترس بود و امروزه یک دستگاه پخش رسانه ای چند پلتفرمی و چند پلتفرمی است که علاوه بر قالب های اختصاصی خود از بسیاری از قالب های صوتی و تصویری پشتیبانی می کند.
آخرین ، اما نه کم اهمیت ، QuickTime Player یک چارچوب چندرسانه ای اصلی است که توسط اپل توسعه یافته و همراه با سیستم عامل های Mac است ، اگرچه اپل همچنین نسخه قابل بارگیری یا CD را برای سیستم عامل های Microsoft Windows ایجاد کرده است. با وجود QuickTime ، پخش کننده ها قادر به نمایش قالب های مختلف فایل از جمله انیمیشن ، فایل های صوتی ، کلیپ های رسانه ای و فیلم دیجیتال هستند. آنها کمی از صلاحیت Windows Media Player و RealPlayer دور مانده اند و اخیراً در بسته های نرم افزاری خود که شامل iTunes و پشتیبانی از مرورگر Safari ، iPod و دستگاه های دستی iPhone است ، تمرکز کرده اند.
با این حال ، تسهیلات نصب افزونه کوچک Macromedia Flash ، که بعدا توسط شرکت Adobe خریداری شد ، به محبوبیت واقعی وب سایت های اشتراک ویدیو کمک کرد. UTubeVideoClip یکی از آنهاست و مکان مناسبی برای یافتن طیف گسترده ای از ویدئوها است که توسط موضوعات مختلف طبقه بندی شده است که شامل قهرمانان UTube ، پیش پرده های فیلم UTube و UTube برای کودکان است ، فقط به چند مورد.
شاید بهترین روش برای این سایت بازدید در ابتدا از پربازدیدترین فیلم ها در سایت در UTubevideoclip.com باشد. به عنوان یک وب سایت اشتراک ویدیو ، اعضا می توانند فیلم های خود را بارگذاری کنند ، به آنها امتیاز دهند و میزان محبوبیت آنها را در این وب سایت که مانند معادل لیست ده موسیقی برتر است ، مشاهده کنند. علاوه بر این ، آنها به شما میزبانی ویدیو را برای آن دسته از ویدیوهایی که می خواهید با دنیا به اشتراک بگذارید ، ارائه می دهند ، این ویژگی در وب سایت های میزبان معمولی که مطالب مرتبط بارگذاری و پخش فایل های چندرسانه ای را ممنوع می کند ، در دسترس نیست.
همچنین می توانید فیلم های موجود را در وب سایت خود پیوند داده و تعبیه کنید و امروزه تقریباً هر رایانه قادر به پخش پرونده های چندرسانه ای بدون دردسر برای لذت بردن از UTubevideoclip.com در اوقات فراغت است.

توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.