بوریس جانسون هفته گذشته در مورد سؤالات نخست وزیر در عوام شرکت کرد.
نخست وزیر تحت محاصره بازار کار را به عنوان یکی از میدان های جنگ خود انتخاب کرد. او با تشویق گفت: «در حال حاضر تعداد کارمندان بیشتری نسبت به قبل از شروع همه‌گیری در فهرست حقوق داریم، و بیکاری جوانان در پایین‌ترین حد خود قرار دارد.
اقتصاد در واقع بهبود قابل توجهی را پشت سر گذاشته است و از عمیق ترین رکود قرن ها گذشته با سرعتی که بسیار بیشتر از خزیدن طولانی پس از بحران مالی است، بازگشته است.
اما نظرات جانسون در مورد مشاغل جوانان یک نکته مهم را نادیده گرفت: کارگران مسن تر در عمل غایب هستند.
در دهه قبل از کووید، تعداد افراد بالای 50 سال در نیروی کار بیش از 2.5 میلیون نفر افزایش یافت و به رکورد بیش از 11 میلیون نفر رسید.
زندگی طولانی‌تر و سالم‌تر، رشد کار انعطاف‌پذیر و افزایش سن بازنشستگی دولتی زنان، همگی باعث این افزایش شدند.
این بیماری همه گیر ترمز آن منبع حیاتی رشد برای اقتصاد را به هم زد.
تعداد افراد بالای 50 سال شاغل 186000 نفر کاهش یافته است. 29000 نفر اضافه بیکار هستند.
خیلی بیشتر به سادگی ترک تحصیل کرده اند، نه در کار و نه به دنبال آن هستند .
اگر روند پیش از کووید ادامه می یافت، بریتانیا 1.1 میلیون کارگر بیشتر از آن داشت.
اکثر آنها – 630,000، بر اساس موسسه مطالعات اشتغال (IES) – ناشی از کمبود تعداد افراد بالای 50 سال است.
تعداد افراد بیکار به دلیل بیماری طولانی مدت افزایش یافته است، در حالی که احتمال اخراج کارگران مسن تر از همکاران جوان تر است، که به طور بالقوه به این معنی است که مهارت های آنها در طول زمان ضعیف شده است، تحلیلگران گمان می کنند که در صورت از دست دادن کار، بازگشت به کار دشوارتر می شود. شغل ها.
این کمبود کارگران مسن خبر بدی برای اقتصادی است که قبلاً به دلیل کمبود مهارت آسیب دیده است .
تونی ویلسون، مدیر اجرایی IES می‌گوید: «ما اساساً افراد کافی در بازار کار برای سطح تقاضا در اقتصاد نداریم. این امر به کمبودها دامن می‌زند، رشد را متوقف می‌کند و به بحران هزینه‌های زندگی کمک می‌کند.»
همچنین برای مالی افراد بالای 50 سال بد است، از دست دادن درآمدهای بالاتر در حال حاضر و کمک های پس انداز برای سال های آخرشان.
بارونس آلتمن، وزیر سابق که به مبارزات بازنشستگی تبدیل شده است، می‌گوید تبعیض سنی می‌تواند کار جدید را برای کارگران مسن‌تر سخت کند، در حالی که بازنشستگی می‌تواند برای کسانی که به روال کار عادت دارند یک شوک باشد.
"من فکر نمی کنم، برای سلامت بلندمدت اقتصاد و بازنشستگان، این حرکت در جهت خوبی باشد. این یک پیشرفت خطرناک است.»
او هشدار می دهد که بازنشستگان پیش از موعد ممکن است از درآمدهای قبلی و پس انداز بازنشستگی در درازمدت پشیمان شوند، او هشدار می دهد: "شما باید بیشتر به بیرون نگاه کنید. آنها برای 20 یا 30 سال آینده زندگی دائماً فقیرتر خواهند بود.
برای کسانی که وسوسه می شوند زودتر از موعد از نیروی کار خارج شوند، راه بازنشستگی را می توان با مشکلاتی هموار کرد. حتی آن‌هایی که صندوق‌های بازنشستگی قابل توجهی دارند، ده‌ها سال قبل از مرگ در معرض خطر تمام شدن پول هستند.
بر اساس اعلام سرمایه گذاری و اتحاد پس انداز، میانگین مستمری برای افرادی که به بازنشستگی نزدیک می شوند، کمی بالاتر از 91000 پوند است. از سن 55 سالگی می توان آن را باز کرد.
با این حال، بازنشستگانی که در آن سن 91000 پوند پایین می‌آیند و 15000 پوند در سال دریافت می‌کنند، با این فرض که سرمایه‌گذاری‌هایشان سالانه 4 درصد رشد می‌کند، در عرض 12 سال پول خود را تمام می‌کنند.
بر اساس تجزیه و تحلیل کارگزار سهام AJ Bell، در این سناریو، یک بازنشسته 67 ساله قبلاً تخم لانه خود را خالی کرده بود و به سختی از سن بازنشستگی دولتی در 66 سالگی گذشته بود. با این حال، به تعویق انداختن بازنشستگی تا یک دهه دیگر باعث می‌شود که بازنشسته تا سن 83 سالگی با درآمد 15000 پوند برسد.
حتی یک پس انداز بسیار بزرگتر 200000 پوندی فقط 20 سال دوام می آورد اگر یک فرد 55 ساله 15000 پوند در سال برداشت کند. اگر در عوض تا سن 65 سالگی صبر می کردند، بازنشستگی تا 100 سالگی ادامه می یافت.
لورا سوتر، از AJ Bell، می‌گوید: «هرکسی که به بازنشستگی زودهنگام فکر می‌کند، باید قبل از اینکه اخطار خود را اعلام کند، در مورد تأثیر آن بر حقوق بازنشستگی و سبک زندگی آنها فکر کند.
بازنشستگی حتی پنج سال زودتر می‌تواند تاثیر چشمگیری بر مدت زمان ماندگاری صندوق بازنشستگی شما داشته باشد، به این معنی که یا باید از جای دیگری پول پیدا کنید تا بقیه دوران بازنشستگی خود را تامین کنید یا به طور قابل توجهی مبلغی را که از مستمری دریافت می‌کنید تغییر دهید. "
به گفته مدیر دارایی بروین دلفین، در واقعیت، یک بازنشسته باید 790724 پوند کنار بگذارد تا به راحتی در 55 سالگی بدون خطر تمام شدن خیلی زود کار را متوقف کند.
برای بسیاری جذابیت بازنشستگی زودتر این است که شما جوان تر هستید و بنابراین می توانید از انجام کارهای بیشتری مانند مسافرت، معاشرت یا سرگرمی ها لذت ببرید. با این حال، اینها با قیمتی همراه هستند و می توانید متوجه شوید که تامین مالی یک زندگی فعال تر همراه با بازنشستگی زودهنگام به این معنی است که وقتی بزرگتر می شوید چیزهای کمی برای زندگی باقی می گذارید.
بریتانیایی ها به طور فزاینده ای از خانه خود برای تأمین بودجه بازنشستگی پیش از موعد استفاده می کنند.
دهه‌ها رشد قیمت مسکن ، صاحبان خانه‌های مسن‌تر را برانگیخت تا هزاران پوند از ارزش املاک خود برداشت کنند. کاهش نرخ بهره برای وام‌های مسکن آزادسازی سهام، انجام این کار را آسان‌تر کرده است.
به گفته کی، مشاور آزادسازی سهام، سال گذشته رکورد 4.4 میلیارد پوند از خانه ها آزاد شد. مبلغ برداشت شده توسط وام گیرندگان فردی نیز افزایش یافت و به طور متوسط به 104792 پوند برای هر خانوار در سال گذشته رسید که تقریباً 40 درصد بیشتر از سطوح قبل از همه گیری بود.
با این حال، انتشار سهام بدون خطر نیست. روش مرکب دریافت سود در این نوع وام ها به این معنی است که بدهی ها بسیار سریعتر از وام های مسکن سنتی افزایش می یابد.
طرح‌های آزادسازی حقوق صاحبان سهام همچنین می‌تواند باعث بروز اختلافات خانوادگی شود و نسل‌های جوان‌تر را به ضرر برساند، به‌ویژه زمانی که بدون آگاهی بستگان از عواقب آن، خارج شوند.
استفان تیمز، رئیس کمیته کار و حقوق بازنشستگی عوام، گفت: بسیار مهم است که کسانی که به گزینه‌های بازنشستگی نگاه می‌کنند از مشاوره استفاده کنند و خدمات رایگان Pension Wise را توصیه کنند.
"به خوبی ارزش دارد که درباره گزینه ها صحبت کنیم – بدترین چیزی که می تواند اتفاق بیفتد این است که آنها به طور کلی از پس انداز بازنشستگی خود کلاهبرداری کنند. این یک مشکل واقعی از زمان شروع آزادی بازنشستگی در سال 2015 بوده است.
بهتر از این، بازگرداندن افراد بیشتر به کار می تواند مشکلات آنها را به طور پایدار تری کاهش دهد: «من مطمئناً امیدوارم کارفرمایان به دنبال افراد مسن برای پر کردن این مشاغل باشند. یک فرصت بسیار بزرگ و یک نیاز بزرگ وجود دارد.»
وید پفاو، اقتصاددان می گوید، قانون 4 درصد ممکن است کارساز باشد، اما ممکن است اینطور هم نباشد. او می گوید که سرمایه گذاران باید رکود بازار را در اوایل بازنشستگی حساب کنند تا بتوانند از این رکود جان سالم به در ببرند.
در حالی که اکثر این برنامه های بازنشستگی سال ها یا حتی دهه ها طول می کشد، برخی از جابجایی ها به زمان بسیار کمی نیاز دارند. حتی اگر هنوز سال‌ها تا بازنشستگی فاصله دارید، می‌توانید ببینید چه میزان از مزایای تامین اجتماعی دریافت خواهید کرد. دو دلیل مهم برای بررسی میزان مزایای تخمینی خود قبل از بازنشستگی وجود دارد.
(بلومبرگ) — گوگل شرکت آلفابت سال گذشته هزینه های خود را برای لابی های واشنگتن افزایش داد زیرا این غول فناوری با بررسی های ضد انحصاری از سوی مجریان فدرال و قوانین جدیدی که روش کار برخی از محبوب ترین محصولاتش را با هم تغییر می دهد مبارزه کرد. بیشترین خوانده شده از بلومبرگ کریپتو کریپتو بیش از 1 تریلیون دلار ارزش بازار را پاک می کند، کمک های نظامی ایالات متحده به اوکراین می رسد «کشنده»
مسکن یک برنامه بازنشستگی در یک قرارداد مستمری متغیر مزایای بزرگی را ارائه می دهد، اما بیشتر اگر صاحب حساب نزدیک به بازنشستگی باشد.
بی‌خانمان‌ها، بیماران، سالمندان: برای افرادی که از شکاف‌های سیستم رسمی افتادند، تصمیم بی‌سابقه آن زمان برای منزوی کردن شهر مرکزی چین ووهان و 13 میلیون نفر آن، موضوع مرگ یا زندگی بود. کارگردان فیلم، لان بو، امیدوار است با مستندی به نام «ووهان، من اینجا هستم»، زنگ خطر را به صدا درآورد، درباره داوطلبانی که به همسایگان کمک کردند پس از قرنطینه در اوایل سال 2020، شهری که در آن همه‌گیری ویروس کرونا آغاز شد، غذا و مراقبت‌های پزشکی دریافت کنند. تصمیم دولت برای فرماندهی بیمارستان‌های ووهان برای درمان بیماران کووید-19 به این معنی بود که بسیاری از افراد با مشکلات دیگر دور شدند.
ایالت اورگان می داند که سایتی مانند این چقدر می تواند تأثیرگذار باشد. این شرکت در اینجا مستقر نیست، اما دارای 21000 کارمند و یک اکوسیستم کامل است که ایجاد شده است.
(بلومبرگ) — بحث بیت کوین به عنوان شکلی از "طلای دیجیتال" در حال فروپاشی است. بیشترین خوانده شده از بلومبرگ Crypto Crash بیش از 1 تریلیون دلار ارزش بازار را پاک می کند، "کشنده" کمک های نظامی ایالات متحده به اوکراین می رسد بیت کوین از زمان رسیدن نیمی از ارزش خود را از دست داده است. نمودار رکوردی بیت کوین بالا به طبقه احتمالی SlideNasdaq 100 اشاره می کند. کاهش بی امان 100 زنگ هشدار رکود را به صدا در می آورد.
این غول فناوری از قانونگذاران می خواهد که دو لایحه را تصویب کنند که به اضافه کردن مسکن ارزان تر در نزدیکی هاب های حمل و نقل می پردازد.
IRS کمک‌های مالی به برنامه‌های پس‌انداز بازنشستگی را محدود می‌کند تا از مزایای بیشتری نسبت به کارگران معمولی از معافیت‌های مالیاتی افراد با درآمد بالا جلوگیری کند.
میانگین انتخاب سهام Stock Advisor بازدهی 666٪ را ارائه می دهد و خوانندگان SPY می توانند با 79 دلار در سال عضو شوند.
برای پسران گلف پین شده تصور تجارت رشته فرنگی رامن برای یک مسافت یاب گران قیمت سخت بود.
امروزه صرفه جویی در پول برای بازنشستگی کافی نیست — شما باید آن را سرمایه گذاری کنید تا اطمینان حاصل کنید که به اهداف مالی خود می رسید و می توانید در دوران بازنشستگی به راحتی زندگی کنید. خوشبختانه، حساب‌های بازنشستگی برای کمک به شما در انجام این کار طراحی شده‌اند.
این کمدین برنده جایزه امی در زمان مرگ تحت درمان های سرطان خون بود
در سراسر کشور در حال وقوع است. سفیدپوستان به اندازه کافی از نظریه نژاد انتقادی برخوردار بودند.
گروهی از مهاجران در کنار یک آتش سوزی کوچک و دود آلود در داخل ساختمان متروکه ای در شمال صربستان جمع شده اند، آخرین لحظات گرما قبل از اینکه به سمت سیم تیغ، دوربین ها و حسگرهای حصار برقی مرز مجارستان حرکت کنند. چند ساعت بعد، آنها برمی گردند، تلاش آنها برای عبور از مجارستان و به سمت اروپای غربی توسط حصار سه متری (10 فوت) و گشت های پلیس سنگین مجارستان خنثی شد که پس از رهگیری آنها، آنها را از مرز به صربستان اسکورت کردند. محتار احمد، یک جوان 26 ساله اهل حلب سوریه، که با حدود 35 مهاجر دیگر در خانه موقت چمباتمه زده است، می گوید: «من به اتریش می روم، به آلمان می روم، می روم به هلند. در خارج از روستای صربستان مایدان، یک مایل (کمتر از دو کیلومتر) از مرز مجارستان کمپ کنید.
(Bloomberg) – برای خبرنامه New Economy Daily ثبت نام کنید، ما را دنبال کنید @economics و در پادکست ما مشترک شوید. بیشترین خوانده شده از BloombergCrypto Crash بیش از 1 تریلیون دلار ارزش بازار را پاک می کند، کمک های نظامی ایالات متحده به اوکراین می رسد نکات نمودار بیت کوین در طبقه احتمالی اسلاید بیت کوین از زمان رسیدن به رکورد با تکنولوژی بالا، نیمی از ارزش خود را از دست داده است و سهام را به بدترین هفته از مارس 2020 می رساند: لارنس سامرز، وزیر خزانه داری سابق، بازارها، گفت که همچنان نگران است که سیاست گذاران
اگر قصد دارید ظرف 10 سال آینده بازنشسته شوید، هنوز زمان دارید تا سهم 401 (k) خود را افزایش دهید و اقدامات دیگری برای افزایش پس انداز خود انجام دهید.
در حالی که پرزیدنت بایدن وارد دومین سال ریاست جمهوری خود می شود، با کاهش محبوبیت مواجه است. این شامل رای دهندگان مستقل و جوان است — دو گروهی که در انتخابات اخیر به دموکرات ها متمایل شده اند. لزلی سانچز، تحلیلگر سیاسی CBS News و استراتژیست جمهوری خواه، و جوئل پین، مشارکت کننده سیاسی CBS News و استراتژیست دموکرات، برای گفتگو به CBSN می پیوندند.
اگر مانند اکثر افرادی هستید که با بازنشستگی روبرو هستند، بودجه نامحدودی ندارید. با این حال، این بدان معنا نیست که باید به زندگی در سال‌هایی که قرار است سال‌های طلایی شما باشد راضی باشید…
غول‌های نیویورک در این فصل رقابت در موقعیت QB را اضافه خواهند کرد، اما جنرال موتورز جو شوئن به دنیل جونز اعتقاد دارد.

source

توسط خبرساز