نویسنده مقاله:
مسکو – داده‌های اپراتور شبکه آلمانی Gascade در روز یکشنبه نشان داد که جریان گاز از آلمان به لهستان از طریق خط لوله یامال-اروپا، که معمولاً گاز روسیه را به غرب اروپا می‌فرستد، در آخر هفته ثابت بوده است.
خط لوله بین لهستان و آلمان از 21 دسامبر در حالت معکوس کار می کند و فشار صعودی بر قیمت گاز اروپا وارد می کند.
این خط لوله معمولاً حدود یک ششم صادرات سالانه گاز روسیه به اروپا و ترکیه را تشکیل می دهد.
جریان معکوس مشاهده شده در صبح یکشنبه کمی بالاتر از 11.4 میلیون کیلووات ساعت در ساعت بود، داده های نقطه اندازه گیری مالنو در مرز آلمان و لهستان نشان داد که انتظار می رود تا ساعات اولیه روز دوشنبه در این سطح باقی بماند.
قیمت بنچمارک گاز اروپا در 6 اکتبر به رکورد قبلی 155 یورو در هر مگاوات ساعت رسید، اما در 21 دسامبر زمانی که سیستم یامال جریانات را معکوس کرد، به اوج 184.95 یورو در هر مگاوات ساعت رسید.
تحلیلگران می گویند که سطح ذخیره سازی گاز اروپا کمتر از میانگین پنج ساله است، زیرا اقتصاد خریداران به جای پرداخت قیمت های بالاتر برای عرضه روسیه، خروج گاز از ذخایر را تشویق می کند. (گزارش توسط ولادیمیر سولداتکین ویرایش توسط Raissa Kasolowsky)
ثبت نام کنید تا داستان های برتر روزانه را از Financial Post، بخشی از Postmedia Network Inc.
یک ایمیل خوش آمدگویی در راه است. اگر آن را نمی بینید، لطفاً پوشه ناخواسته خود را بررسی کنید.
شماره بعدی داستان های برتر پست مالی به زودی در صندوق ورودی شما قرار خواهد گرفت.
در ثبت نام شما با مشکلی مواجه شدیم. لطفا دوباره تلاش کنید
Postmedia متعهد به حفظ یک انجمن زنده اما مدنی برای بحث است و همه خوانندگان را تشویق می کند تا نظرات خود را در مورد مقالات ما به اشتراک بگذارند. نظرات ممکن است قبل از نمایش در سایت تا یک ساعت برای تعدیل طول بکشد. از شما می خواهیم که نظرات خود را مرتبط و محترمانه نگه دارید. ما اعلان‌های ایمیل را فعال کرده‌ایم—اکنون در صورت دریافت پاسخ به نظر خود، به‌روزرسانی موضوعی که دنبال می‌کنید یا کاربری که نظرات را دنبال می‌کنید، ایمیلی دریافت خواهید کرد. برای اطلاعات بیشتر و جزئیات در مورد نحوه تنظیم تنظیمات ایمیل خود، از دستورالعمل های انجمن ما دیدن کنید.
365 Bloor Street East، تورنتو، انتاریو، M4W 3L4
© 2022 Financial Post، بخشی از Postmedia Network Inc. کلیه حقوق محفوظ است. توزیع، انتقال یا انتشار مجدد غیرمجاز اکیدا ممنوع است.
این وب سایت از کوکی ها برای شخصی سازی محتوای شما (از جمله تبلیغات) استفاده می کند و به ما امکان می دهد ترافیک خود را تجزیه و تحلیل کنیم. اطلاعات بیشتر در مورد کوکی ها را اینجا بخوانید . با ادامه استفاده از سایت ما، با شرایط خدمات و خط مشی رازداری ما موافقت می کنید.

source

توسط خبرساز