3 روش برتر برای بهبود جلسات تجاری مجازی در طول covid-19
امروزه ، وضعیت همه گیر وحشتناک مجبور است جلسات رو در رو را به جلسات تجاری مجازی سوق دهد. ویروس کرونا ، جلسات مجازی را به عنوان تجهیزات لازم به ارمغان آورده است ، بنابراین تجارت زنده خواهد بود و تصمیم گیری با تیم ها ، تأمین کنندگان یا مشتریان امکان پذیر است. در واقع ، حفظ یک جلسه مجازی آسان نیست. حقیقت این است که ، به دلیل ویروس کرونا ، ما با چالش های زیادی روبرو شده ایم و ایجاد فرهنگ های کاری جدید در میان آنهاست.
جلسات مجازی یا حضوری؟
هیچ بحثی وجود ندارد: جلسات رو در رو بسیار م moreثرتر هستند و 68٪ از نظرسنجی ها اظهار داشتند که ملاقات حضوری را به ملاقات مجازی ترجیح می دهند. اما شما باید بفهمید که چه زمانی برگزاری یک جلسه مجازی و ملاقات حضوری عاقلانه تر است.
در ارتباطات رو در رو ، تمام توجه مکالمه متوجه شماست و می توانید زبان بدن او را ببینید. جلسات رو در رو برای برقراری ارتباط با مشتری های بالقوه یا موجود و انجام مصاحبه بهترین گزینه است. چند قانون فرم خوب جلسه تجاری مجازی:
· لباس مناسب بپوشید
· آماده باشید تا به موقع یا کمی زودتر شروع کنید
· تمام برگه ها و مرورگرهای اضافی را ببندید
· ایمیل خود را چک نکنید و به تلفن خود نگاه نکنید
· در حالی که دیگران صحبت می کنند میکروفن خود را بی صدا کنید
· هرگز در حین سخنرانی شخص دیگری صحبت نکنید
· فقط در پایان سخنرانی س questionsال کنید
· از همه برای وقت خود سپاسگزاریم
با این حال ، فرض کنید اعضای تیم در شهرهای مختلفی کار می کنند و فقط می توانند به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنند. در این صورت ، یک جلسه تجاری مجازی تنها فرصت تصمیم گیری های مهم و کمک به توسعه شرکت است.
3 روش برتر برای بهبود جلسات تجاری مجازی در طول covid-19
امروزه ، همه بیش از حد مشغول هستند ، و به دلیل جهانی سازی عظیم ، آنها در مکان های مختلف در سراسر جهان مشغول هستند! اما ملاقات با مشتریان ، برقراری روابط نزدیک و برقراری ارتباط موثر تنها شرط یک مشارکت موفق است.
با پیشرفت فناوری و توسعه ابزارهای قدرتمندی مانند ویدئو ، تماس جلسات مجازی را امکان پذیر می سازد که به همایش هایی با شرکت کنندگان منظم در سراسر جهان اجازه می دهد بدون اینکه شما را مجبور به ترک دفتر یا حتی گاهی از خانه کنیم. این راه حل کامل است.
در زیر سه روش ساده برای اطمینان از عملکرد روان مکالمات ویدئویی و جلسات مجازی در طول covid-19 وجود دارد:

* یک بستر مناسب انتخاب کنید برای جلسات مجازی ، بزرگنمایی ، Hangouts از Google یا Skype دارای ثبات ، انعطاف پذیری زیادی هستند ، استفاده از آنها آسان است و چندین ویژگی جالب دارند. گزینه های پولی وجود دارد که این گزینه ها را نیز گسترش می دهد. مهم است که مطمئن شوید همه سیگنال اینترنتی دارند و برنامه اینجا های مناسب را در دستگاه خود بارگیری می کنند.

* به موقع آماده باشید: هرچه بیشتر در مورد هر مبحث در برنامه یاد بگیرید ، اعتماد به نفس شما بیشتر می شود. اگر دانش کاملی در مورد جلسه ، کمک به شما و صرفه جویی در وقت گرانبهای همه داشته باشید ، اعتماد به نفس شما بیشتر می شود. هنگامی که خود را زودتر آماده می کنید ، به شما این امکان را می دهد که سریعاً پاسخ همه س questionsالات را پیدا کنید و قبل از اینکه مشتری متوجه آنها شود ، به مشکلات و راه حل ها نگاه کنید ، از بین بردن خجالت و ایجاد شهرت خوب.

* برنامه جلسات را بپذیرید: ارزیابی برنامه نشان می دهد که شما بسیار منظم هستید و همچنین به شما کمک ادامه مطالب خواهد کرد که در طول جلسه چیزی پشت سر نگذارید. قبل از جلسه حتما برنامه واضحی برای مشتری خود ارائه دهید که به او فرصت کافی برای بررسی و ایجاد تغییرات قبل از تماس را می دهد.
این لیست آسان برای درک مراحل مینیمالیستی و مفید برای بهبود کیفیت جلسات مجازی ، به هکر شما تبدیل خواهد شد. مطمئناً به شما کمک می کند تا از همه جلسات دیجیتالی بهتر عمل کنید.
حرف آخر
مدل ملاقات تجاری مجازی تعامل شخصی با واسطه بین طرفین را در پی دارد. تنها تفاوت این است که ذینفعان و واسطه برای حل ادعاهای تجاری به جای یک جلسه حضوری از ویدئو کنفرانس استفاده می کنند. علاوه بر این ، به نظر می رسد کنفرانس ویدئویی به دلیل افزایش قابلیت های ارتباط ناهمزمان و راحتی و مقرون به صرفه بودن جلسات مجازی ، گزینه جذاب تری باشد.

توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.