وام بریدینگ سریع – آیا آنها می توانند به شما کمک کند برای رسیدن به املاک خود اینجا را Goals_
بسیاری از مردم ممکن است فکر می کنم که اگر آنها قادر به آمدن با پول برای سرمایه گذاری در یک ملک با استفاده از روش های استاندارد است که آنها ممکن است مجبور به دست کشیدن از یک هدف توسعه اموال. توسعه دهندگان املاک با تجربه می دانند که مسیرهای مختلفی وجود دارد که آنها می توانند طول بکشند که به آنها اجازه خواهد داد تا با سرمایه آنها نیاز به خرید خواص که آنها را بیشتر علاقه مند آمده است. وام بریدینگ سریع نمونه خوبی از یک گزینه تأمین مالی است که می تواند به یک توسعه دهنده پول بسیار مورد نیاز در یک دوره کوتاه از زمان بدهد. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد وام bridging سریع است.
وام بریدینگ چه است؟
مفهوم وام بریدینگ یا نوسان یک وام نسبتاً ساده است. این وام کوتاه مدت است که نیاز به پرداخت خواهد شد در طول زمان بسیار کوتاه تر از وام مسکن استاندارد و یا وام نیاز به است. اغلب، پول نیاز به پرداخت در هر نقطه از دو هفته تا سه ماه است. این می تواند یک ابزار مفید برای سرمایه گذاران آن را به عنوان اجازه می دهد تا در اینجا بیشتر بخوانید آنها را وقت اضافی برای دریافت تامین مالی از طریق وسایل متعارف تر است.
چرا توسعه دهندگان املاک استفاده از وام bridging
مناسبت هایی وجود دارد که یک سرمایه گذار باید در مدت زمان بسیار کوتاهی پول به دست آورد. در برخی موارد، یک فروشنده ممکن است بخواهد اموال خود را خیلی سریع ببندد و این ممکن است غیرممکن باشد اگر یک سرمایه گذار نیاز به صبر یک دوره طولانی از زمان برای تامین مالی خود را به تصویب می رسد. با استفاده از وام bridging، یک سرمایه گذار ممکن است قادر به دریافت وجوه آنها نیاز دارند به عنوان کمی به عنوان پنج روز کاری.
اغلب یک خریدار نیاز به بالا بردن پیش پرداخت در هنگام خرید یک ملک. برخی از سرمایه گذاران ممکن است وجوه در دسترس برای قرار دادن به پیش پرداخت اما برخی دیگر ممکن است. در این مورد، وام bridging ممکن است مفید باشد چرا که می تواند به سرمایه گذاران کمک کند تا پولی را که برای پاسخگویی به پیش پرداخت مورد نیاز دارند، تولید کنند. باز هم، این نیاز به پرداخت در یک دوره نسبتا کوتاه از زمان و این توجه مهم است که تعیین اینکه آیا یک ملک سود در بازه زمانی است که یک سرمایه گذار می خواهد آن را تولید کند.
چه باید در نظر گرفت
چند چیز است که شما نیاز به در نظر گرفتن زمانی که تعیین اینکه آیا یا نه وام bridging گزینه مناسب برای شما وجود دارد. اول این است که چگونه وام بار بدهی خود را تحت تاثیر قرار. شما می خواهید مطمئن شوید که شما توانایی خود را برای تامین مالی بیشتر با درخواست و گرفتن وام bridging به خطر نمی بیند.
شما همچنین باید مطمئن شوید که شما قادر خواهید بود برای بازپرداخت وام خود را در محدودیت های زمانی مشخص شده است. وام bridging سریع ممکن است به شما پول نقد شما نیاز دارید در یک دوره کوتاه از زمان اما آن را نیز نیاز به بازپرداخت در عرض 12 ماه. وام گیرنده نیاز به یک روش در آن آنها می توانند استفاده کنید برای جمع آوری پول مورد نیاز برای بازپرداخت وام. وام های بریدینگ دیگر ممکن است زمان بازپرداخت طولانی تری به آن ها متصل داشته باشند.
فقط شما می دانید که آیا وام bridging خواهد شد انتخاب خوبی که آن را به تولید بودجه شما نیاز به امن پروژه توسعه اموال بعدی خود را می آید.

توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.