چگونه می توان سرنشین MLM بدست آورد و به طور همزمان درآمد کسب کرد.
سایر مقالات نویسنده را مشاهده کنید آیا تابحال تصور کرده اید که با گذشت دقایقی ، عرضه داغ بازاریابی شبکه ای داغ در جعبه پست الکترونیکی شما ریخته شود؟ رویای هر بازاریاب جدی. آیا می توانید چیزی بهتر از این به تصویر بکشید؟
خوب ، چگونه در مورد به دست آوردن آن منجر گرم و دستمزد!
به دنیای شگفت انگیز پیشنهادهای بودجه خوش آمدید. یک روش منحصر به فرد برای تولید MLM برتر ، در حالی که سخاوتمندانه به حساب بانکی شما کمک می کند ، منجر می شود.
برای جلوگیری از “اضافه بار اطلاعات” ، احتمالاً این موضوع را کشف کرده اید اما دیگر هرگز تحقیق نکرده اید. پیشنهادات بودجه ای پنهانی نیست ، بسیار سودآور است ، اما همچنان به عنوان نادیده گرفته شده ترین استراتژی بازاریابی در شبکه حفظ می شود.
چرا؟ به سادگی ، عدم وجود راهنمایی و ابزار مناسب (سیستم های خودکار) برای افرادی که علاقه به ایجاد وب سایت های خود ندارند.
یک ادامه مطالب پیشنهاد با بودجه متشکل از یک سیستم بازاریابی است که برای تأمین هزینه تبلیغات شما در قسمت جلویی بودجه ای ایجاد می کند تا بتوانید در آنجا جزئیات را به دست آورید و تجارت خود را در قسمت عقب تبلیغ کنید.
بازاریابی پیشرفته؟ آره. کارشناسی ارشد مشکل است؟ قطعا نه!
بیایید مثالی بزنیم. شما کتاب الکترونیکی را تالیف کنید که توسط یک متخصص بازاریابی شبکه نوشته شده و اسرار موفقیت خود را از طریق یک صفحه ضبط به اشتراک می گذارد. بازدیدکنندگان می توانند برای انتخاب کتاب الکترونیکی یا انتخاب گزارش رایگان تحویل داده شده توسط یک سری پیام های پاسخ خودکار ، تصمیم بگیرند و انتخاب کنند. در هر صورت مهم نیست زیرا شما فقط یک برترین کیفیت را به دست آورده اید!
چند بار موارد زیر را شنیده اید: 95٪ از بازاریابان شبکه در 2 سال اول شکست می خورند!
دلیل اصلی: تمام شدن پول برای تأمین جریان مداوم چشم اندازها.
روزهای “یک لیست درست کنید و با دوستان و خانواده خود صحبت کنید” دیگر وجود ندارد. یک راه حل عالی کوتاه مدت ، اما با اتمام بازار گرم شما چه اتفاقی می افتد؟ تجارت بازاریابی شبکه ای شما نیاز به بازاریابی دارد. دوره زمانی. بنابراین اگر برای ترویج تجارت خود دائماً بی پول می شوید ، پیشنهاد پیشنهادی با بودجه گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.
دریافت سرنشین های عالی MLM همان چیزی است که شما دنبال آن هستید ، اما چه مزیتی دارد که تولید سرب شما درآمد شما را بدست آورد.
از همه بهتر ، آنها به شما می آیند!
شما به جای اینکه شکارچی شوید ، شکار می شوید و شرایط را برای آینده به وجود می آورید. چه راهی عالی برای قرار دادن اعضای جدید تیم خود در بازار است.
پنج مزیت اصلی:

* شما فقط بازاریاب های شبکه و کسانی را که به مدل تجاری اعتقاد دارند جذب می کنید.

* آنها جدی هستند و مایلند برای موفقیت خود سرمایه گذاری کنند.

* صرف نظر از اینکه آنها به کار شما بپیوندند یا نباشید ، درآمد کسب می کنید.

* به عنوان یک متخصص شناخته شوید.

* با عدم تعقیب چشم انداز ، در وقت صرفه جویی کنید ، زمانی را که اکنون صرفاً در تکثیر و آموزش تیم جدید خود صرف می کنید.
پنج ابزار مورد نیاز شما:

* کتاب الکترونیکی که اطلاعات ارزشمندی را برای بازاریابان شبکه فراهم می کند.

* یک صفحه ضبط فروش.

* حساب بازرگان مانند Paypal یا Clickbank.

* پاسخ خودکار با یک کمپین ایمیل متناسب.

* یک روش تبلیغاتی ، به عنوان مثال پرداخت به ازای هر کلیک تبلیغات.
با تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک ، پیشنهادات مالی خود را در عرض چند دقیقه ارائه خواهید داد. حتی اگر تازه وارد پرداخت تبلیغات کلیک شده باشید ، صدها آموزش برای گام به گام راهنمایی خواهید داشت.
از همه مهمتر ، به خوبی کپی می شود. روش های زیادی وجود دارد که می توانید به صفحه جذب پیشنهادات مالی خود مراجعه کنید ، اما شما می خواهید همه چیز را برای اعضای تیم خود ساده نگه دارید.
به جای اینکه با ایجاد ترافیک به دنبال کمال باشید ، فقط اقدام کنید و آن را انجام دهید!
به هیچ وجه دو نوع ایمیل دریافت نخواهید کرد: یکی اطلاع رسانی به شما در مورد آگهی های MLM جدید ، و دیگری رسید پرداخت!
احتیاط: کنار گذاشته نشوید! بله ، شما به راحتی درآمد کسب خواهید کرد ، اما نه باقیمانده. روی اهداف شغلی ، زندگی و مالی خود متمرکز باشید.
دفعه بعدی ما در مورد راه های مختلفی برای پیگیری چشم انداز پیشنهادی پیشنهادی شما با درایت بحث خواهیم کرد و برخی از تکنیک های دیگر را جستجو می کنیم
مطالب بیشتر

توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.