آیا یک بازاریاب ثروتمند می تواند در تجارت شما به شما کمک کند
مشاهده سایر مقالات نویسنده بیشتر افراد با انتظارات زیادی وارد تجارت اینترنتی می شوند. متأسفانه ، همه آنها موفق نیستند ، زیرا آنها نمی دانند چه چیزی برای موفقیت آن لازم است. آنها ممکن است با قدرت زیادی کار خود را آغاز کنند اما وقتی شرایط سخت می شود به آرامی از بین می روند. این کمک می کند تا با مربی در ارتباط باشید که می تواند شما را در مسیر درست راهنمایی کند. کمی راهنمایی می تواند برای یک کار کوچک تجاری تغییر بزرگی ایجاد کند.
به راحتی می توان گفت که تجارت آنلاین شما فقط برای استتار شکست شما کلاهبرداری بوده است. اکثر مردم این حرف را می زنند زیرا این راه ساده ای است. با این حال ، مواد خاصی وجود دارد که می تواند هر کسب و کار مستقر در خانه را به موفقیت بزرگی برساند.
بنابراین ، بیایید نگاهی دقیق تر به این عوامل برنده بیاندازیم!
برای شروع ، شما به یک محصول عالی نیاز دارید که ارزش واقعی را به مشتریان ارائه دهد. این خیلی مهم است. اگرچه تعداد زیادی از محصولات در بازار وجود دارد ، اما کلید اصلی یافتن کالایی است که دارای “ارزش خرید” باشد. مشاغل مستقر در خانه به خوبی کار می کند زیرا هزینه های شما بسیار کم است. شما مجبور نیستید در فضای اداری سرمایه گذاری کنید و همچنین نباید خود را به یک برنامه 9 تا 5 محدود کنید. از آنجا که شما از اینترنت استفاده می کنید ، دنیا در تمام طول روز به روی شما باز است. شما با خطوط جغرافیایی یا مناطق زمانی محدود نمی شوید.
بیایید فرض کنیم شما یک محصول برنده دارید و تقاضای آن در بازار وجود دارد. اگر به این دو جنبه توجه شود ، در راه موفقیت هستید. با این حال ، شما برای نمایش محصول یا خدمات خود هنوز به یک وب سایت حرفه ای نیاز دارید. در مرحله دوم ، شما باید مشتریان بالقوه خود را به بازدید از وب سایت خود وادار کنید. شگفت آور اینجاست که 95٪ مردم شکست می خورند.
شما باید ریاضی را بفهمید. به عنوان مثال ، بیایید فرض کنیم که محصول شما 100 دلار سود کسب می کند. اکنون باید تحلیل کنید که بازدید از وب سایت شما برای یک شخص چقدر هزینه دارد. سپس باید در نظر بگیرید که برای انجام واقعی فروش ، چه تعداد بازدید کننده نیاز دارد. اگر برای هر بازدید کننده 2 دلار هزینه می کنید و برای انجام یک فروش در مجموع به 100 بازدید کننده نیاز دارید ، دیگر با مشکل روبرو هستید. به همین دلیل است که اکثر مشاغل آنلاین شکست می خورند. آنها امور را به درستی محاسبه نمی کنند. فقط یک اصلاح کوچک در اینجا یا آنجا لازم است تا تفاوت سودآوری ایجاد کند.
اکنون اگر برای بدست آوردن سود 1 دلاری هزینه ای معادل 2 دلار متحمل می شوید بیشتر ، باید وضعیت را بررسی کرده و به سرعت چند تغییر ایجاد کنید. در اینجا چند مورد وجود دارد که شما باید در نظر بگیرید. ممکن است لازم باشد وب سایت شما دوباره مورد بررسی قرار گیرد زیرا برای تبدیل بازدید کنندگان بیشتر به مشتری نیاز است. یا شاید شما روی مخاطب مناسب تمرکز نکنید. می تواند ترکیبی از این دو باشد. این به داشتن یک وب سایت موثر خلاصه می شود. باید با یک هدف ایجاد شود. یعنی فروش. مشتری شما باید بخواهد پس از بازدید از وب سایت شما ، محصول شما را خریداری کند. نباید او را گیج و تحریک کرد. تمام اطلاعات شما باید به وضوح ارائه شود. مشتری شما باید بتواند در مورد محصول واقعی شما ، هزینه آن ، جزئیات خرید و غیره اطلاعاتی بدست آورد. یک وب سایت کاملاً سازمان یافته لذت جستجوی آن را دارد.
اگر نمی خواهید در یافتن کالایی و سپس تبلیغات آن با مشکل روبرو شوید ، پس مشاغل خانگی را انتخاب کنید که نتایج خوبی برای دیگران به همراه داشته باشد. چندین مشاغل خانگی خوب وجود دارد که باعث ثروت مردم شده است. یک بازاریاب اینترنتی هوشمند با مقایسه مزایا و معایب هر برنامه مشاغل خانگی تصمیمی عاقلانه می گیرد. پس از انجام این کار ، او می تواند بهترین را از بین قرعه کشی انتخاب کند. یک بازاریاب اینترنتی هوشمند آیا محصول بالقوه فروش را بررسی می کند و آیا تقاضای آن در بازار وجود دارد ، بررسی خواهد کرد. وی سپس یک وب سایت موثر برای تبلیغ محصول ایجاد خواهد کرد. برخی از مشاغل خانگی حتی ممکن است به شما الگویی یا وب سایتی اساسی برای کار با شما بدهند. با این حال ، این احتمال وجود دارد که اینها خیلی خوب کار نکنند. توصیه می شود آن وب سایت را به دلخواه خود تنظیم کنید. کار با یک وب سایت جدید چندین مزیت دارد. در مرحله اول ، می توانید تمام مطالب را دوباره بنویسید. اگر محتوای شما مشابه سایر وب سایت ها باشد ، وب سایت شما در رتبه بندی در موتورهای جستجو آسیب خواهد دید. این می تواند خبر بدی را ارائه دهد زیرا 80٪ از کسب و کار شما از نتایج موتور جستجو ناشی می شود. به همین دلیل است که شما باید هدف خود را در بالاترین موتورهای جستجو قرار دهید.
گام بعدی شما ارتقا وب سایت برای کارآیی بیشتر آن است. شما باید آن را به خوبی ویرایش و تصحیح کنید. شما نمی خواهید که این برای مشتری بالقوه خیلی لفظی یا گیج کننده باشد. ارتباطات باید روشن و مختصر باشد. بهترین ابزار ارتباطی شما وب سایت شماست بنابراین باید از هر لحاظ آن را عالی کنید. دیگر جایی برای اشتباه وجود ندارد ، زیرا دهها وب سایت وجود دارد که برای یکسانی از مشتریان رقابت می کنند. به همین دلیل وب سایت شما باید برجسته باشد تا بتواند توجه شما را حفظ و حفظ کند. یک وب سایت ایده آل ممکن است از هر 20 بازدید کننده یک مشتری را تبدیل کند. بنابراین اگر 100 دلار سود کسب کنید و به ازای هر 20 بازدید کننده 40 دلار متحمل هزینه شوید ، در این صورت ایمن هستید. اما هرچه بیشتر اشتباه کنید ، نرخ تبدیل کاهش می یابد و سود شما کاهش می یابد.
اکنون که از وب سایت شما مراقبت شده است ، باید در نظر بگیرید که چگونه می توانید بازدیدکنندگان وب سایت خود را جذب کنید. بسیاری از بازاریابان اینترنتی به جستجوی شرکت های تبلیغاتی روی می آورند تا کار را برای آنها انجام دهند. این یک اشتباه فاحش است زیرا در نهایت با سرمایه گذاری در برنامه هایی که فقط کارساز نیستند متحمل خسارات زیادی می شوید. تا زمانی که به حماقت خود پی ببرید ، بیش از حد عمیق شده اید و تمام ذخایر نقدی شما خالی است. به ندرت مردم متوجه می شوند که بهترین روش های تبلیغات در واقع رایگان هستند. اما مردم دوست دارند راه تنبل را انتخاب کنند بنابراین شرکت تبلیغاتی استخدام می کنند و در آخر پول خود را از دست می دهند. اگرچه روشهای تبلیغاتی و پرداختی موثری وجود دارد ، شما باید بدانید که آنها چیستند. اگر راهنمای خوبی داشته باشید تا به شما نشان دهد کدام برنامه ها کار می کنند ، زندگی شما بدون استرس خواهد بود! ناگفته نماند ، این کار باعث صرفه جویی در هزینه های غیرضروری شما می شود.
اینجاست که یک مربی خوب می تواند مفید باشد. او می تواند شما را در مسیر درست راهنمایی کند و به شما کمک کند از خطاها و اشتباهات رایج جلوگیری کنید. اگر به مکان های مناسب نگاه کنید ، می توانید مربیان عالی پیدا کنید که مایل به کمک هستند.
به طور خلاصه ، مشاغل آنلاین مجبور به شکست نیستند. اگر محصولی واقعی و بازار خوبی داشته باشید می توانید در هر شغلی موفقیت کسب کنید. با این حال ، این کافی نیست. شما باید یک وب سایت موثر را ترکیب کنید که بازدیدکننده را به فروش تبدیل کند. علاوه بر این ، شما به مکانیزمی برای هدایت بازدید به سایت خود نیاز دارید. اگر همه اینها گیج کننده به نظر می رسد می توانید از مربی ای که می تواند راه را به شما نشان دهد کمک بگیرید. هر کسی می تواند کمی از راهنمایی استفاده کند ، به خصوص اگر بیشتر بخوانید تازه وارد بازی هستید. مربیانی هستند که با کمال میل به شما کمک می کنند این مسائل را مرتب کنید و شما را در راه موفقیت قرار دهند. این مربیان بازاریاب ثروتمندی هستند و می توانند به شما کمک کنند تا از طریق اینترنت درآمد کسب کنید.

توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.