تبلیغات تجاری تاکسی_ قسمت 1
مشاهده سایر مقالات نویسنده تبلیغات تاکسی تجاری: قسمت 1
روزگاری ، من یکی از افراد متناقض گزاف گویی بودم که دارای ایده های مداوم و انرژی کافی برای شروع پروژه ها بودند. من شروع می کردم و شکست می خوردم سپس یکی دیگر را شروع می کردم و شکست می خورم. من از 15 سالگی همیشه شغل داشته ام و اخلاق کاری خوبی داشته ام. اگر با هر یک از کارفرمایان قبلی من تماس بگیرید ، آنها بسیار در مورد من صحبت می کنند. با این حال ، کار ، ترفیع و پیشرفت شغلی هرگز واقعاً من را علاقه مند نکرد. من همیشه می خواستم صاحب مشاغل خودم شوم و سرانجام موفقیتی را ایجاد کردم که درآمد کسب می کند. بیشتر بخوانید اگر صاحب مشاغل کابین تاکسی هستید یا به فکر راه اندازی آن هستید و می خواهید موفق شوید ، هرگز یک طرح بازاریابی کابین تاکسی متناسب با همه وجود نخواهد داشت و این را می دانید. بازاریابی و تبلیغات تاکسی تاکسی دقیقاً مانند سایر مشاغل ثابت است. شما همیشه انگشتان پا خواهید بود و سعی می کنید راه هایی برای افزایش قرار گرفتن در معرض خود پیدا کنید.
شرکت کابین تاکسی شما هر کجا مستقر باشد یا مستقر شود ، همیشه شرکت های تاکسی رانی بیشتر در منطقه شما فعالیت می کنند و برای خرید تاکسی های تاکسی رقابت می کنند. خبر خوب این است که چه کابین تاکسی شما در شهری شلوغ مانند میامی و اورلاندو باشد و چه در آرامش فارگو در غرب مرکز ، همیشه تقاضای خدمات کابین تاکسی وجود دارد. این تقاضا نیز افزایش خواهد یافت ، و اگر در برنامه بازاریابی خود باهوش و صبور باشید ، شرکت کابین تاکسی ، هرچند کوچک باشد ، می تواند رشد کند و با رشد تقاضا و کابین تاکسی رشد کند. این راهنما به شما خلاصه ای از محل شروع طرح بازاریابی تاکسی می دهد. اولین توصیه ای که دارم این است که سرعت خود را کم کنم. من می دانم که چگونه است ، و شما می خواهید که شروع به انفجار شرکت تاکسی خود در سراسر اینترنت کنید. شما باید در مورد لیست ها و تبلیغات خود صبور باشید زیرا موتورهای جستجوگر مانند Google به دنبال اعتبار سنجی شرکت تاکسی شما هستند و به شما فرصتی می دهند. اگر Googlebot مشاهده کند که پیوندها خیلی سریع ظاهر می شوند ، خصوصاً در مکان هایی که مربوط به دنیای تجارت تاکسی نیستند ، ممکن است از این طریق عبور کنید یا به دلیل رتبه بندی پیوندهای شما ، هرزنامه ای برای شما ایجاد کند زیرا پیوندهای شما بیش از حد به نامه های ناخواسته شباهت دارد. شما می خواهید به آرامی تجارت خود را توسعه دهید ، به طوری که موتورهای جستجوی عمده کسب و کار تاکسی محلی شما را تأیید می کنند.
حتی در شهرهای کوچکتر نیز ممکن است ده ها شرکت کابین تاکسی وجود داشته باشد که توسط صاحبان و مشاغل کوچک اداره می شوند. این امر حذف احتمالی خوب و بد را برای مشتریان بالقوه تاکسی دشوار می کند. اولین کاری که مشتری بالقوه از هر 10 بار انجام می دهد این است که آنلاین شود و به دنبال دایرکتوری سرویس تاکسی استفاده کنید یا از Google استفاده کنید و “تاکسی تاکسی در نزدیکی میامی” یا “تاکسی تاکسی در نزدیکی اورلاندو” یا “تاکسی تاکسی نزدیک” را تایپ کنید منطقه شما “. با این کار لیستی از شرکت های محلی تاکسی در منطقه شما بازیابی می شود. در این لیست ، مشتری احتمالی کابین تاکسی معمولاً حداقل 3-5 شرکت کابین تاکسی را انتخاب می کند و با آنها تماس می گیرد تا بهترین نرخ کابین تاکسی را پیدا کند. وقتی لیست در دستشان باشد ، احتمالاً کمی تحقیق خواهند کرد. دو سایتی که می توانند راه اندازی کنند Rip-off و Better Business Bureau هستند. برخی از افراد می گویند پول نقد پادشاه است ، اما اگر قصد موفقیت در شرکت تاکسی خود را دارید ، فکر کنید “مشتری سلطان است”. اکثر شرکتهای معتبر بخشی از Better Business Bureau یا حداقل یک انجمن تاکسی تاکسی خواهند بود. مال شما نیز خواهد بود اگر با مشتریان خود مانند پادشاهان و ملکه ها رفتار کنید ، از قوانین پیروی کنید و باهوش باشید. مرحله اول برای راه اندازی شرکت کابین تاکسی خود راه اندازی آن در تمام نقشه های اصلی موتور جستجو است.

* نقشه های گوگل

* نقشه های یاهو

* نرخ تاکسی تاکسی

* Bing Maps
مطالب مرتبط

توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.