نکات تبلیغاتی طبقه بندی شده رایگان
مشاهده سایر مقالات نویسنده جدا از کیفیت کالای شما ، تبلیغات می تواند تجارت شکوفایی شما را خراب کند یا ایجاد کند. حتی اگر شگفت انگیزترین محصول را بفروشید یا مطمئن ترین خدمات را ارائه دهید اگر تبلیغات کار خود را انجام ندهید ، به احتمال زیاد تجارت شما رو به زوال است. کارآفرینان جدید بودجه ای برای تبلیغ محصول خود ندارند. اگر بودجه ای داشته باشند ، بودجه آن چنان اندک است که هرگز به روزنامه ها و نشریات دیگر نمی رسد.
اگر این مورد شماست پس نگران نباشید. اشکال دیگری از تبلیغات وجود دارد که می توانید برای تبلیغ محصول خود استفاده کنید. اگر تبلیغات تبلیغاتی ارزان دارند ، می توانید در دفتر صفحه گسترده محلی خود بررسی کنید. شما می توانید در مورد محصول خود به دوستان و اقوام خود بگویید و از آنها بخواهید که این حرف را به دیگران منتقل کنند. شما می توانید با استفاده از کاغذهای رنگی و چشم نواز ، بروشور خود را چاپ کنید و یا آن را در مواد غذایی و سوپرمارکت ها تحویل دهید یا در تابلوهای اعلانات محلی خود پست کنید.
اما اخیراً ، وسیله دیگری برای تبلیغات به محبوب ترین و مسلماً م mostثرترین تبلیغ در دنیای بازاریابی تبدیل شد. این روش از طریق اینترنت است. وب سایت های زیادی در شبکه جهانی وب وجود دارند که هم نیاز خریداران و هم فروشندگان را برآورده می کنند. آنها به خریداران کمک می کنند تا محصول یا خدمات خود را ارسال کنند و به فروشندگان کمک می کنند تا اقلام مورد نظر خود را پیدا کنند. شاید بزرگترین ویژگی وب سایت طبقه بندی شده این واقعیت باشد که آنها این کار را به صورت رایگان انجام می دهند. آنها فقط در صورت لزوم چیزی را کسر می کنند اما شما همیشه می توانید به گزینه تبلیغات رایگان پایبند باشید تا از پرداخت هزینه وب سایت جلوگیری کنید.
تبلیغات رایگان بدیهی است که یک سرمایه گذاری عالی است. شما هیچ هزینه ای پرداخت نخواهید کرد و محصول یا خدمات شما در سراسر شبکه تبلیغ می شود و برای خریداران قابل جستجو است. با مرور هزاران و هزاران نفر در سایت های تبلیغاتی آنلاین ، می توانید از قبل شرط بندی کنید که کسی متوجه محصول شما شود.
اینکه کسی نمی تواند فقط به یک خریدار بلکه 100 یا 1000 خریدار محدود شود ، به شرطی که در جذب خریدار برای بررسی محصولات خود نهایت تلاش خود را انجام دهید. انجام بهترین کارها به معنای پایبند بودن به محصول خود و تبلیغ بیش از حد آن تا حد اغراق نیست. خریداران از تبلیغات بیش از حد پرهیز می کنند زیرا اگر کالایی بیش از حد واقعی باشد ، به نوعی سوicion ظن ایجاد می کند. درست مثل هر چیز دیگری ، به واقعیت ها پایبند باشید ، مزایای محصول خود را به شکلی ارائه دهید که خریداران فکر کنند خرید کالای شما واقعاً ضروری است و اشکالات محصول را هنوز به صورت مثبت ارائه می دهید.
برای توضیح بیشتر در مورد ترفندها و نکات تبلیغات آنلاین محصول خود ، در اینجا راهنمای گام به گام بیشتر تبلیغ کنندگان و هرکسی که مایل است در آینده ای نزدیک بازرگان باشد ، آورده شده است.
وب سایت مناسب برای طبقه بندی کالاهای خود را پیدا کنید. یک سایت تبلیغاتی خوب حداقل هر روز تقریباً هزار بازدید می کند. همچنین می توانید ابتدا از طریق نت گشت بزنید و وب سایتی را جستجو کنید که به شما بازرگانان تبلیغات تجاری رایگان می دهد. تالارهای گفتگو و موضوعات مرتبط با سایت های تبلیغاتی و بازاریابی نیز در یافتن سایت های خوب برای شما مفید است. بیشتر اوقات ، افرادی که در انجمن ها و موضوعات ارسال می کنند ، خریداران آنلاین قبلی هستند. آنها تجربیات خود را در زمینه خرید آنلاین با استفاده از تبلیغات رایگان در وب سایت ها به اشتراک می گذارند. 95٪ از مواقع ، این افراد همچنین در مورد لیست و / یا فهرست مورد اعتماد خود نظر و پیشنهاد می دهند.
از نظرات افراد یک حساب سرانگشتی کنید و 5 وب سایت برتر طبقه بندی شده را بررسی کنید. اگر همه سایت ها تبلیغات رایگان ارائه می دهند ، تصمیم عاقلانه ای را برای ارسال تبلیغات خود در هر پنج سایت بگیرید.
-در توصیف محصول خود واضح و شوخ باشید. عنوان را به اندازه کافی هوشمندانه بسازید تا در ذهن خریدارانی که بوم می اندازند و تور را مرور می کنند ، حفظ شود. در کل 80 تا 100 کلمه برای محصول کوتاه و کافی است. این توضیحات به قدری کوتاه است که می تواند مانند تیزر تبلیغاتی باشد که می تواند مورد توجه خریداران قرار گیرد و به قدری طولانی است که آنها می توانند ببینند آنچه شما ارائه می دهید ساختگی نیست.
-مطمئن شوید که محصول خود را به درستی دسته بندی کرده اید. اگر کالاهای شما می تواند تحت چندین طبقه بندی قرار گیرد ، بهتر است. اما از قرار دادن آن روی قسمت کلی خودداری کنید در غیر این صورت فوری از بین می رود. برخی از وب سایت های طبقه بندی شده دارای دو بخش در لیست دسته های خود هستند. یکی از این دسته ها توسط مکان و دیگری توسط ساخته شده است. اگر تجارت شما دارای دفتر مرکزی است می توانید نام کالای خود را در ایالتی که دفتر مرکزی شما در آن قرار دارد قرار دهید. این نمونه ای از دسته بندی براساس مکان است. از طرف دیگر گروه by made متداول ترین بخشهای سایتهای تبلیغاتی است. به عنوان مثال ، شما لوازم جانبی حیوانات خانگی را می فروشید. شما می توانید محصول خود را در دسته حیوانات خانگی قرار دهید و همچنین می توانید آن را روی لوازم جانبی نیز قرار دهید. تحت هیچ شرایطی تسلیم هرزنامه تحریک کننده دیگران نخواهید شد. هرزنامه فقط آزار دهنده نیست بلکه غیراخلاقی نیز هست.
برخی تبلیغات طبقه بندی شده رایگان گزینه ای برای عکس کالای شما را ندارند. حتی اگر تبلیغات طبقه بندی شده امروزه بصورت آنلاین در حال پیشرفت و رونق است ، مفهوم تبلیغات متنی هنوز دنبال می شود. به همین دلیل کلمات توصیف در تبلیغات بسیار مهم هستند. با این حال ، سایت های دیگر فضایی را برای فروشندگان فراهم می کنند تا عکسهای کالای خود را برای طعمه بهتر در خریداران آنلاین بارگذاری کنند. اگر عکس کالاهای اینجا خود را بارگذاری می کنید ، مطمئن شوید که همه آنها به اندازه کافی چاپلوس و جالب توجه توجه خریداران را جلب می کنند. اگر به کمک یک مدل نیاز دارید ، مطمئن شوید که محصول تحت الشعاع مدل قرار نمی گیرد. بنابراین به عنوان مثال ، اگر قصد دارید از توله سگ به عنوان مدل استفاده کنید ، یک مورد شایان ستایش پیدا کنید که به برجسته شدن محصول شما کمک کند. همچنین اطمینان حاصل کنید که اندازه تصاویر در محدوده خط مشی سایت قرار دارد.
-بالاخره راهنمایی های مناسبی در خرید کنید. اگر می خواهید خریدار احتمالی شما از طریق ایمیل با شما در تماس باشد ، این کار را انجام دهید. اگر می خواهید آنها یک پیام خصوصی یا تماس تلفنی بگذارند ، پس آن دستورالعمل ها را نیز ارسال کنید. این امر باعث می شود هم تبلیغ کننده و هم خریدار بتوانند به راحتی ارتباط برقرار کنند و معامله را انجام دهند.

توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.