10 داستان ترسناک برتر قرعه کشی
افراد زیادی در این قرعه کشی برنده نمی شوند ، اما از بین کسانی که برنده می شوند ، بسیاری از آنها تمام برنده های خود را از دست می دهند و در نهایت با درآمد کمتری نسبت به قبل از برنده شدن خود مواجه می شوند. برخی از برندگان به سادگی احمق بودند ، برخی حریص بودند ، برخی از آنها خویشاوندان و دوستان حریص داشتند و برخی دیگر طعمه سارقان و کلاهبرداران شدند. در اینجا داستان 10 نفر که برنده قرعه کشی شده اند و سپس همه آن را از دست داده اند آورده شده است.
شماره 1 ایولین آدامز
در سال 1985 و 1986 ، ایولین آدامز برنده قرعه کشی شد – در مجموع برابر با 5.4 میلیون دلار. با این حال ، امروز – او هیچ پولی ندارد “برنده شدن در لاتاری همیشه آن چیزی نیست که برای شکستن آن تلاش می کند” ، می گوید Evelyn Adams ، که نه تنها یک بار ، بلکه دو بار برنده قرعه کشی نیوجرسی (1985 ، 1986) ، 5.4 میلیون دلار امروز پول همه از بین رفته و آدامز در یک تریلر زندگی می کند. او در ماشین های حافظه پول از دست داد و به نظر نمی رسید که به اقوام و دوستانش نه بگوید. پیروزی بزرگ ایولین با یک باخت بزرگ به پایان رسید.
شماره 2 ویلیام پست
در سال 1988 ، ویلیام پست 16.2 میلیون دلار در قرعه کشی پنسیلوانیا برنده شد اما اکنون با تأمین اجتماعی خود زندگی می کند. دوست دختر سابق پست او را به خاطر سهمی از سود خود شکایت کرد و یکی از برادرانش به جرم استخدام یک مرد ضربه خورده برای کشتن وی دستگیر شد ، به این امید که سهمی از سود آن را به خود اختصاص دهد. رابطه او با خواهر و برادر دیگرش نیز تیره و تار بود و مدتی را در زندان گذراند. در عرض یک سال ، او یک میلیون دلار بدهی داشت و در نهایت اعلام ورشکستگی کرد. او اکنون فقط با هزینه 450 دلار در ماه و تمبر غذا زندگی می کند.
شماره 3 سوزان مولینز
در سال 1993 ، سوزان مولینز 4.2 میلیون دلار در قرعه کشی ویرجینیا برنده شد. اکنون او به شدت به یک شرکت بدهکار است که با استفاده از وام های وثیقه اش ، پولش را قرض داده است. وی 197،746.15 دلار از این شرکت وام گرفت ، اما سرانجام پرداخت وام را متوقف کرد.
او علت این بدهی را بیماری طولانی داماد بدون بیمه خود دانست که به یک میلیون دلار برای قبض های پزشکی نیاز داشت. نیازی به گفتن نیست که برنده شدن او در لاتاری به خوشبختی ختم نشد.
شماره 4 کن پروکسمیر
کن پروکسمیر در قرعه کشی میشیگان 1 میلیون دلار برنده شد. در عرض 5 سال پس از انتقال به کالیفرنیا و شروع تجارت اتومبیل با برادرانش ، ورشکستگی کرد. او اکنون به کار خود به عنوان یک ماشین باز گشته است.
شماره 5 ویلی هارت
در سال 1989 ، ویلی هرت از لانسینگ ، میشیون ، 3.1 میلیون دلار برنده شد. تنها دو سال بعد او شکسته شد و پس از صرف ثروت خود برای طلاق و ترک کوکائین ، به قتل متهم شد.
# 6 جانیت لی
در سال 1993 ، جانیت لی از میسوری 18 میلیون دلار برنده شد. لی به علل مختلف سخاوتمند بود ، از جمله سازمانهای سیاسی مختلف ، برنامه های آموزشی و خدمات اجتماعی. بر اساس گزارش های منتشر شده ، هشت سال پس از پیروزی ، لی تنها 700 دلار باقی مانده درخواست ورشکستگی کرده بود.
شماره 7 خانواده جنوب شرقی
در اوایل دهه 1990 ، یک خانواده جنوب شرقی 4.2 میلیون دلار برنده شد. تقریباً در هیچ زمانی تقریباً تمام برنده های آنها صرف یک خانه عظیم ، ماشین و درخواستهای مختلف از اعضای خانواده شد. آنها خانه ای عظیم خریداری کردند و در مقابل درخواستهای مكرر خانواده برای پرداخت بدهی تسلیم شدند. یازده سال پس از پیروزی ، این زوج طلاق گرفتند ، خانه فروخته شد و آنچه از برنده های قرعه کشی آنها باقی مانده بود تقسیم شد.
شماره 8: کنت و کانی پارکر
کنت و کانی پارکر برنده یک جایزه 25 میلیون دلاری شدند و به سرعت شاهد از هم پاشیدن ازدواج شانزده ساله شان بودند ، تنها چند ماه پس از ثروتمند شدن فراتر از رویاهای وحشیانه خود.
شماره 9 جفری دامپیر
جفری دامپیر یک برنده تمام پولها به ارزش 20 میلیون دلار برنده شد و سپس توسط خواهر شوهر ادامه مطالب خود که امیدوار بود وراث برنده ها باشد ربوده و قتل شد.
شماره 10 جک ویتاکر
صبح کریسمس 2002 ، جک ویتاکر فهمید که برنده جکپات لاتاری Powerball شده است – 315 میلیون دلار – بزرگترین پرداخت فردی در تاریخ قرعه کشی ایالات متحده. اگرچه او با نیت خیرخواهی با برنده های خود شروع کرد ، اما دنیای او با مرگ نوه اش برندی به دلیل مصرف بیش از حد مواد مخدر که از طریق کمک هزینه وی از ویتاکر و فروپاشی ازدواج وی تأمین می شد ، به سرعت از بین رفت. ویتاكر به كلیساها و به افراد نیازمند پول می داد اما خیلی زود مورد هجوم پرونده های قضایی ، دزدی و حرص و آز قرار گرفت. او وقتی می دید آنچه را “لعنت پاوربال” می گوید زندگی او را نابود می کند ، به در اینجا بیشتر بخوانید نوشیدن روی آورد.
این 10 داستان شاهدی بر این است که برنده شدن در لاتاری همیشه آن چیزی نیست که شکسته شده است. اگر برنده قرعه کشی شدید ، حتماً یک مشاور مالی بگیرید و در مورد برنده های خود هوشمند باشید. برنده شدن در قرعه کشی می تواند هیجان انگیز و سرگرم کننده باشد و می تواند زندگی شما را به سمت بهتر تغییر دهد ، به شرطی که به خوبی از عهده آن برآیید!

توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.