برچسب VS فرم NCR و & amp؛ برچسب ها
مشاهده سایر مقالات نویسنده اول از همه ، برچسب ها به طور معمول به عنوان محصولات چاپ خود چسب در سراسر جهان شناخته می شوند. آنها به دلیل سبک های متنوع خود همیشه متحرک به نظر می رسند. پنج مورد باعث شده است که برچسب ها کاملاً از فرم ها و برچسب های بدون کربن متفاوت باشند: طراحی ، چاپ ، موجودی ، مفاهیم و مطالب. از طرف دیگر ، برچسب ها در بازارهای مختلف در سبک های مختلف ظاهر می شوند ، به عنوان مثال برچسب چاپ ، برچسب های وینیل ، برچسب سپر ، برچسب گرد ، برچسب مستطیل ، برچسب سفارشی ، برچسب مذهبی ، برچسب سیاسی و غیره.
از برچسب ها می توان برای تبلیغات داخلی و همچنین فضای باز در سطح جهان استفاده کرد. به عنوان مثال ، برچسب وینیل نوعی برچسب است که می تواند برای بازاریابی در فضای باز بین المللی به طور مثر مورد استفاده قرار گیرد. به این موارد ، برچسب های سپر را می توان به طور منظم برای تبلیغ در فضای باز در سراسر جهان استفاده کرد. نکته قابل توجه بعدی در مورد برچسب های صمغی این است که آنها دارای پروسه چاپ تمام رنگی CMYK / PMS (سیستم تطبیق Pantone) هستند. برچسب های بعدی را می توان هم برای مشاغل کوچک و هم برای تبلیغ مشاغل بزرگ در سراسر جهان استفاده کرد.
از طرف دیگر ، فرم های بدون کربن محصولات مفیدی به ویژه برای صنعت شرکت های بزرگ در سراسر جهان هستند. آنها معمولاً برای تخمین ، فاکتور ، برآورد ، خرید سفارش و غیره استفاده می شوند. در حقیقت ، فرم ncr به دلیل طراحی ساده و چاپ بی کیفیت با برچسب ها و برچسب ها متفاوت است. معمولاً از طرح رنگ سیاه برای چاپ اشکال بدون کربن به صورت دائمی استفاده می شود. آنها به جدیدترین سبک ها در بازار جهانی مانند چاپ 2 قسمت فرم بدون کربن ، 3 قسمت چاپ بدون کربن ، 4 قسمت چاپ بدون کربن و 5 قسمت چاپ بدون کربن وارد بازار می شوند.
تا آنجا که به برچسب ها مربوط می شود ، به شدت برای تبلیغ مشاغل کوچک در سراسر جهان استفاده می شود. نکته قابل توجه در مورد چاپ اینجا برچسب ، پوشش مات و لمس لمینیت است. در واقع ، برچسب ها در بازارهای جهانی به سبک ها و طرح های مختلفی از جمله چاپ برچسب های عمومی ، چاپ برچسب های تجاری مطالب مرتبط ، چاپ برچسب های چند منظوره ، چاپ برچسب های سفارشی و غیره ارائه می شوند ، از نظر طراحی کاملاً منطبق نیست ، بازار جهانی امروز.
یکی دیگر از نکات قابل توجه در مورد برچسب ها خاصیت چسبناک بودن آنها است که باعث می شود برچسب ها محصولات بسیار مقاوم و با دوام طولانی روی نقطه باشند. به همین دلیل است که بیشتر آنها در بازارهای جهانی به عنوان محصولات مقاوم در برابر آب و هوا شناخته نمی شوند. به عنوان مثال ، برچسب های سپر به دلیل داشتن وینیل از محصولات بادوام هستند. بنابراین بیشتر نهادهای تجاری ملزم به انجام چاپ برچسب سپر برای تبلیغ محصولات و خدمات خود در سراسر جهان هستند.
سرانجام ، ما می خواهیم بیشتر در مورد اشکال بدون کربن صحبت کنیم به این معنا که می توان آنها را به طرز موثری فراتر از تصورات شخصی سازی کرد. بنابراین اگر برخی از فرم های سفارشی بدون کربن را در تجارت خود عملی کنید ، مطمئناً می توانید بازدهی تجارت خود را در مدت زمان کوتاهی افزایش دهید. خبر مهم این است که شرکت چاپ آنلاین برچسب های ارزان ، فرم های بدون کربن و چاپ برچسب را به مشتریان گرامی خود چه در انگلیس و چه در سراسر جهان ارائه می دهد. به این موارد اضافه کنید ، مشتریان محترم ما اصلاً مجبور نیستند مالیات بر ارزش افزوده (مالیات بر ارزش افزوده) پرداخت کنند.

توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.