Tweet بررسی ترافیک عجله
سایر مقالات نویسنده را مشاهده کنید من اخیراً عضوی از سیستم تحت عنوان Twitter Traffic Rush شده ام و این فرصت من برای تجزیه و تحلیل قانونی آن است. من معمولاً نقد نمی نویسم ، در درجه اول بررسی پول درآوردن ، ترافیک هدفمند یا آموزشهای بازاریابی و تبلیغات ، کتابهای الکترونیکی و سیستم ها نیستم ، با توجه به اینکه از نظر من یکی از آسان ترین امکانات این است که یک علامت سوال بزرگ بر روی اعتبار شما نیز بگذارم به عنوان قابلیت اطمینان شما نمی توانید واقع بین باشید در هنگام بحث یا ارسال پست در مورد چیزی که فکر می کنید از طرف شما کار می کند یا ممکن است برای شما درآمد کسب کند.
با این حال ، من قطعاً معتقدم که این واقعاً می تواند فرصتی برای من و شما باشد تا سرانجام از نمایه های توییتر خود یک مزیت واقعی را بدست آوریم. من به این فکر کردم که ابتدا چه چیزی را انتخاب کنم ، بنابراین بعد از مدتی تصمیم گرفتم که ابتدا طرف های خوب را لیست کنم ، سپس به برخی از مواردی که شاید برای همه چندان موثر نباشد اشاره کردم. بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که این تجزیه و تحلیل Tweet Traffic Rush را همچنان بخوانید ، زیرا کم و بیش همه مواردی را که باید در مورد آن آگاهی داشته باشید یاد خواهید گرفت.
بنابراین ، گزارش زیر یک گزارش است:

* اولاً ، عضویت در آن 100٪ رایگان است ، بنابراین در صورت نگاه به آن ، چیزی برای از دست دادن ندارید.

* ترافیک در نظر گرفته شده است که از ابزارک منحصر به فرد Tweet Traffic Rush ساخته شده است و به راحتی می توانید رنگ آمیزی را متناسب با وب سایت خود کاملاً تنظیم کنید. شما به سادگی رنگ ها را انتخاب می کنید ، پیوند را فشار داده و دا-دا را می نویسید ، شما یک اسکریپت ویجت کپی / چسباندن آماده دارید تا در هر مکانی که می خواهید در سایت و / یا وبلاگ خود ادغام شوید.

* هر بار که شخصی سایت را بررسی می کند ، در پروفایل Twitter Traffic Rush یک اعتبار دریافت می کنید ، که پس از آن برای نمایش آخرین توییت شما در وب سایت های دیگر اعضا (ابزارک ها) استفاده می شود.

* شما در واقع می توانید ارتباط پست های توییتر را که در ویجت خود مشاهده می شوند و همچنین ارتباط پست های توییتر بسیار خاص خود را که در ویجت های اعضای دیگر نمایش داده می شوند ، انتخاب کنید. از این رو ، ترافیکی که می توانید به دست بیاورید – حداقل در اصل – بسیار خاص است.

* طرف ارجاع برنامه جایی است که پتانسیل جدی وجود دارد – برای هر یک از عناصر ویجت ارجاع ، عمق 10 طبقه ، 1 امتیاز نیز کسب می کنید. در نتیجه ، اگر روزانه 10 مراجعه داشته باشید که به طور متوسط ​​20 بازدید کننده سایت دارند ، 200 امتیاز کاملا رایگان دریافت می کنید. شسته و رفته به نظر می رسد اینطور نیست؟

* همانطور که انتظار می رود ، امکان حساب به روز شده وجود دارد. معمولاً وجود دارد ، درست است؟ در واقع مزایای جدید خوبی وجود دارد که می توانید دریافت کنید مانند پیوند مستقیم با پیوند مستقیم در هنگام نمایش پست توییتر خود در ویجت های دیگران ، شما می توانید 10 حساب توییتر را در مقابل فقط 1 بیشتر بخوانید با مدل حساب رایگان و بیشتر غیره قرار دهید. در حال حاضر ، من شخصاً علاقه زیادی به آن ندارم ، به این دلیل که فقط یک حساب توییتر دارم و فکر می کنم مردم هر زمان که مفید به نظر من رسید ، وقت خود را صرف بررسی نام من کنند و در توییتر مرا دنبال کنند.
ویژگی جالب در این مورد این است که هر زمان کسی تصمیم می گیرد حساب Pro را بخرد ، 50٪ از آن را دریافت می کنید – Oto 97 دلار است و طبیعی 197 $ ، بنابراین پنجاه درصد از این مبلغ یک بازاریابی وابسته عالی است پرداخت نمی کنید؟ آنچه حتی خیلی بهتر است این است که تمام وجهی که از خرید مراجع تولید می کنید بلافاصله به حساب Clickbank شما می رود.

* من آزمایش خودم را انجام داده ام – بلافاصله بعد از قرار دادن ویجت در نوار کناری سمت چپ وبلاگ ، 30-40 بار صفحه وب را تازه کردم. هر بار که من این کار را انجام می دهم ، حداقل 2 توییت از حساب اعضای ارتقا یافته دریافت شده است. سازنده وب سایت ادعا می کند که نرخ تبدیل به 10-10٪ می رسد ، که به راحتی نشان می دهد 1 نفر از هر ده نفری که شما مراجعه می کنید خرید Pro را انجام می دهد. با توجه به آزمایش جزئی شخصی من ، به نظر می رسد که کاملاً واقعی است. به زودی پس از چند ساعت فکر کردن در مورد تمام جنبه های سیستم ایجاد ترافیک و همچنین م componentلفه های ارجاع برنامه ، من به لیست زیر رسیده ام: رفتار و عناصر احتمالی که ممکن است به سرعت باعث افزایش ترافیک Tweet شوند یا ممکن است آنها را از بین ببرد:

* نقطه ویجت – مدیران وبلاگ ها و وب سایت ها می توانند به راحتی ویجت را در هر مکانی که بخواهند قرار دهند ، فقط به این دلیل که از طریق نشان دادن ویجت صرف نظر از اینکه واقعاً در سایت یا وبلاگ است ، مبلغ مساوی اعتبار کسب می کنند. همه ما درک می کنیم که موقعیت هر نوع تبلیغات در رابطه با جذب بازدید کنندگان سایت تا چه اندازه حیاتی است.

* آن آزمایش کوچک من دقیقاً همان مبلغ اعتبار را به حساب من بدست آورد. من صفحه اصلی خود را برای 30-40 بار بارگیری کردم و مقدار مشابهی در آمار عجله ترافیک توییت من نشان داده شد. این می تواند یک روزنه بزرگ باشد و فضای زیادی را برای تکنیک های غلط کسب امتیاز فراهم می کند.

* سایت بدون بازدید یا کم بازدید به سختی امکان جذب سطح مناسبی از بازدیدکنندگان را از این طریق خواهد داشت ، زیرا آنها به سادگی در موقعیت تولید اعتبار با نمایش ابزارک های خود قرار نخواهند داشت (مگر اینکه البته از برخی روشهای غلط استفاده کنند). بله ، با این وجود طرح مراجعه وجود دارد ، اما همانطور که همه ما می دانیم ، همه ما قادر نیستیم افراد بی شماری را به همین سادگی پیدا کنیم. تعدادی از ما مهارت لازم را نداریم ، چندین نفر از ما درک می کنیم ، و بسیاری از ما معمولاً بیش از حد معمول روبرو هستیم.

* داشتن انتخاب کلاس که در آن وب سایت یا وبلاگ مناسب ترین موارد باشد ، به اشتباهات انسانی بستگی دارد. من شخصاً کلاس نادرستی را برای ویجت انتخاب کرده ام (البته به طور تصادفی) ، و هنگامی که به دنبال توییت های موجود در آن رفتم ، همه این موارد مربوط به به روزرسانی ها و پیام های توییتر مربوط به فناوری بود – رایانه ها ، ابزارهای مختلف ، تلفن های همراه و غیره .

* 1-3 در کنار هم می تواند به این معنی باشد که شما بدون کسب بازدید کننده از سایت ، تمام امتیازات سخت خود را بدون هیچ نتیجه ای سریعاً صرف خواهید کرد.
هنوز هم ، من معتقدم که Tweet Traffic Rush توانایی بالایی را برای هر فردی به همراه دارد تا بتواند بدون انرژی زیاد ، ترافیک واجد شرایط جدی را بدست آورد. در مورد شخصی من ، طی 2 روز 357 اعتبار کسب کردم و به همین دلیل وب سایت من چهار بار از وبلاگ های مربوطه و وب سایت های اینترنتی بازدید کرده است که افراد ویجت را در آنها پیاده سازی کرده اند. این فقط کمی بیشتر از 1٪ نرخ تبدیل است ، اما اگر قبلاً PPC-PPV یا بسیاری از تبلیغات دیگر را امتحان کرده اید ، باید بدانید که آنها نیز درصد های قابل مقایسه ای دارند. بنابراین ، بدون هیچ گونه هزینه تبلیغات و بازاریابی ، فکر می کنم واقعاً ارزش دارد که Twitter Traffic Rush را امتحان کنید.

توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.