بدون برد بدون هزینه ادعاهای تصادف
سایر مقالات نویسنده را ببینید چرا بدون پیروزی ادعاهای تصادف بدون هزینه نمی توانند با هم جمع شوند.
اگر تصادف کرده اید و به دنبال مطالبه غرامت هستید ، مطمئناً شرکت هایی که می خواهند به شما کمک کنند کم نیستند. شما نمی توانید در یک فرصت تبلیغاتی بنشینید بدون اینکه چندین مطالب بیشتر شرکت ارائه دهند “هیچ برنده ای بدون پرداخت” یا “100 of غرامت” و همه شرکت های تبلیغاتی بسیار وسوسه انگیز به نظر می رسند. اما آنچه بسیاری از مردم متوجه آن نیستند این است که این تبلیغات می توانند بسیار گمراه کننده باشند.
شما نمی دانید که هیچ برنده ای بدون هیچ گونه هزینه و 100٪ غرامت نمی تواند با هم باشد. بنابراین شما از طریق تبلیغات هوشمندانه جذب می شوید اما در نتیجه کمتر از آنچه در ابتدا به شما قول داده شده بود ناامید اینجا خواهید شد.
چرا بدون برد بدون کارمزد و 100٪ جبران خسارت نمی تواند با هم همراه شود بدون برد بدون هزینه در واقع به این معنی است که اگر جبران خسارت بدهی را برنده نشوید ، دیگر مجبور نیستید هیچ گونه هزینه ای به شرکت پرداخت کنید. اما اگر پیروز شوید ، حداقل هزینه ای از طرف شرکت تعیین می شود که باید قبل از توافق با استفاده از خدمات آنها ، در مورد آن آگاهی داشته باشید. جبران 100٪ ادعاهای تصادف انگلستان بدین معناست که هرچه ادعای تصادف شما شود جبران خسارت شماست و شما اصلاً مجبور به پرداخت هزینه ای نیستید. این به این دلیل است که شرکتی که برای شما می جنگد هزینه جداگانه ای را به افرادی که از آنها مطالبه غرامت می کنید پرداخت کرده و آنها آنها را جداگانه پرداخت می کنند.
بنابراین بدیهی است که این گزینه عالی برای کسانی است که پولی ندارند که پرونده خود را به دادگاه بکشند و هزینه های هنگفتی را بپردازند. اکنون همانطور که می بینید ، هیچ یک از آنها بدون هیچ گونه حق الزحمه ای برنده نمی شوند و ادعاهای 100٪ غرامت کاملاً متفاوت هستند. بنابراین چگونه ممکن است برخی از شرکت ها با ارائه هیچ بردی بدون کارمزد و 100٪ غرامت از بین بروند؟ خوب به نوعی آنها این کار را می کنند و این شرکت هایی هستند که باید مراقب آنها باشید.
با دانستن اینکه هر گزینه به چه معناست ، هنگام مطالبه غرامت ، انتخاب های شما را بسیار آسان می کند. صدها شرکت بریتانیایی وجود دارد که می توانید از طریق آنها معامله کنید و بنابراین بهتر است قبل از اینکه در مورد یک شرکت به توافق برسید ، شرکت های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید. به آنچه آنها ارائه می دهند نگاه کنید ، شرایط و ضوابط آنها را بخوانید و ببینید آیا آنچه آنها ادعا می کنند ارائه می دهند در واقع همان چیزی است که به نظر می رسد. یافتن یک معامله خوب ممکن است اما برای یافتن بهترین مورد مناسب شما فقط کمی زمان و تحقیق لازم است.
به طور کلی ادعا کردن فقط به شرطی که بدانید به شما چه پیشنهادی ارائه می شود ، کار دشواری نیست. با گرفتن پیشنهاد 100٪ غرامت ، معمولاً بهترین شرط شماست. بدون برد هیچ هزینه ای پیشنهاد نمی کند گاهی اوقات اگر برنده شوید بسیار زیاد است و در آخر هیچ چیز به پایان نمی رسد. بنابراین شرایط و ضوابط را بخوانید و ببینید آیا این شرکت بیان می کند که در صورت پذیرفتن ادعای شما چقدر شما را به طور تقریبی از بین می برد. به این ترتیب شما قبل از امضای هر چیزی خواهید فهمید و فکر خوبی در مورد اصل بودن یا نبودن شرکت خواهید داشت.

توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.