Amazon.com Inc به توافقی برای فروش خدمات پزشکی مجازی به هیلتون در ایالات متحده دست یافته است و یک مشتری خیمه شب بازی را برای کسب و کار نوپای مراقبت های بهداشتی خود جذب می کند.
این شرکت از افشای شرایط مالی توافق خود با هتل های زنجیره ای خودداری کرد.
بزرگ‌ترین خرده‌فروش آنلاین جهان به دنبال ثبت نام کارفرمایان در Amazon Care است، پیشنهاد بهداشتی بر اساس تقاضای آن که به کاربران امکان می‌دهد به پزشکان بالینی پیام یا گفتگوی ویدیویی ارسال کنند و در برخی شهرها از خانه بازدید کنند. آمازون در سال 2019 این سرویس را برای کارمندان خود در سراسر سیاتل به صورت آزمایشی اجرا کرد و تابستان امسال بازاریابی Care را در سراسر کشور برای سایر شرکت‌ها آغاز کرد.
معامله با Hilton Worldwide Holdings Inc، که رویترز اولین گزارش آن است، اولین مشتری مهمان نوازی Amazon Care و تنها دومین مشتری افشا شده آن پس از سازنده تناسب اندام Precor است. این نشان می دهد که چگونه این شرکت به دنبال ایجاد اختلال در صنعت مراقبت های بهداشتی با یک کتاب بازی آزمایش شده و واقعی است.
همانطور که آمازون برای برآوردن نیازهای تجارت الکترونیکی خود مراکز داده ساخت و بعداً دسترسی به این زیرساخت را در تجارت محاسبات ابری خود فروخت، آمازون نیز به دنبال سود بردن از خدمات مراقبت های بهداشتی است که ابتدا به نفع کارگران خود ساخته است.
کریستن هلتون، مدیر بخش مراقبت آمازون، گفت که همکاری با نیروی کار گسترده و متنوع هیلتون متشکل از کارمندان شرکت ها و هتل های زنجیره ای نقطه عطفی است.
او در مصاحبه ای پیش از کنفرانس سلامت توتال رویترز در روز دوشنبه گفت: «خدمت دادن به این جمعیت آسان نیست.
هیلتون تا 31 دسامبر 2020 حدود 141000 نفر را در سراسر جهان استخدام کرده است. تمام کارکنان آمریکایی آن که در طرح سلامت شرکتی ثبت نام کرده اند، سال آینده از Amazon Care به عنوان یک مزیت برخوردار خواهند شد.
این بدان معناست که جلسات مجازی با پزشکان Care Medical، شرکتی که بر خدمات رسانی به کاربران آمازون Care متمرکز است. آمازون همچنین تماس های خانگی را در سیاتل بزرگ و منطقه متروی واشنگتن-بالتیمور ارائه می دهد و برنامه هایی برای گسترش به لس آنجلس، شیکاگو، دالاس، فیلادلفیا و بوستون دارد.
هلتون گفت که نگرانی های ایمنی کارفرمایان و نیازهای استخدام در طول کمبود نیروی کار به تقاضا کمک کرده است.
او گفت: "جذب و حفظ استعدادها در حال حاضر برای مشاغل بسیار مهم است."
او گفت که چت متنی از طریق Amazon Care برای کارمندان هیلتون رایگان خواهد بود، در حالی که ویدیوی ارائه دهنده یا بازدید از خانه هزینه کمی دارد. هیلتون هزینه دسترسی کارگران به مراقبت و بخشی از هزینه های بازدید را پرداخت می کند. او از اظهار نظر بیشتر در مورد قیمت خودداری کرد.
رقبای خود عبارتند از Teladoc Health Inc. به گفته هلتون، آمازون قصد دارد از طریق مراقبت مجازی ترکیبی و حضوری، به علاوه تجربه کاربری آسان و هزینه های واضح تر، از هم جدا شود.
او گفت: "زمینه ای که ما در آن بسیار متمرکز هستیم، بازگرداندن شفافیت به بیمار است."
(گزارش توسط جفری داستین در پالو آلتو، کالیفرنیا؛ ویرایش توسط دایان کرافت)
ثبت نام کنید تا داستان های برتر روزانه را از Financial Post، بخشی از Postmedia Network Inc.
یک ایمیل خوش آمدگویی در راه است. اگر آن را نمی بینید، لطفاً پوشه ناخواسته خود را بررسی کنید.
شماره بعدی داستان های برتر پست مالی به زودی در صندوق ورودی شما قرار خواهد گرفت.
در ثبت نام شما با مشکلی مواجه شدیم. لطفا دوباره تلاش کنید
Postmedia متعهد به حفظ یک انجمن زنده اما مدنی برای بحث است و همه خوانندگان را تشویق می کند تا نظرات خود را در مورد مقالات ما به اشتراک بگذارند. نظرات ممکن است قبل از نمایش در سایت تا یک ساعت برای تعدیل طول بکشد. از شما می خواهیم که نظرات خود را مرتبط و محترمانه نگه دارید. ما اعلان‌های ایمیل را فعال کرده‌ایم—اکنون در صورت دریافت پاسخ به نظر خود، به‌روزرسانی موضوعی که دنبال می‌کنید یا کاربری که نظرات را دنبال می‌کنید، ایمیلی دریافت خواهید کرد. برای اطلاعات بیشتر و جزئیات در مورد نحوه تنظیم تنظیمات ایمیل خود، از دستورالعمل های انجمن ما دیدن کنید.
365 Bloor Street East، تورنتو، انتاریو، M4W 3L4
© 2021 Financial Post، بخشی از Postmedia Network Inc. کلیه حقوق محفوظ است. توزیع، انتقال یا انتشار مجدد غیرمجاز اکیدا ممنوع است.
این وب سایت از کوکی ها برای شخصی سازی محتوای شما (از جمله تبلیغات) استفاده می کند و به ما امکان می دهد ترافیک خود را تجزیه و تحلیل کنیم. اطلاعات بیشتر در مورد کوکی ها را اینجا بخوانید . با ادامه استفاده از سایت ما، با شرایط خدمات و خط مشی رازداری ما موافقت می کنید.

source

توسط خبرساز