آیا زمان آن است که در نمایشگاه قدیمی خود تجارت کنید نمایشگاه 5 نکته در مورد زمان برگزاری یک غرفه جدید نشان می دهد
نمایشگر عالی چیزی است که باید سالها از آن نگهداری کنید. اما آیا شما در نمایشگاه قدیمی نمایشگاه خود گیر کرده اید و فرصت های جدید را از دست می دهید؟ نمایشگر قدیمی شما ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد و حتی ممکن است متوجه آن نشوید. این پنج دام مشترک بسیاری از شرکت ها را از جایگزینی غرفه های نمایشگاه خود متوقف می کند ، اگرچه جایگزینی آن بسیار ضروری است.
نکته 1: نمایشگاه نمایش تجاری راه اندازی و یا پایین آوردن مشکل است
بخشی از یک تنظیم خوب نمایشگر ، سهولت کار با آن است. شما باید بتوانید به راحتی و بدون تلاش زیاد کل نمایشگر را مدیریت کنید. قطع اتصال به هنگام مانور به درستی انجام می شود. علاوه بر این ، هنگام نصب غرفه اتصال عناصر آسان است. اتصالات بیش از حد شل در واقع نشانه خطر است. بهترین راه برای تعیین اینکه آیا نمایشگاه نمایشگاه شما باید جایگزین شود ، ثبت سوابق هرگونه تغییر در تنظیمات آن از یک کنوانسیون به کنگره دیگر است. از آنجا که کنوانسیون ها می توانند نسبتاً نادر باشند ، ممکن است متوجه نشوید که روند نصب با گذشت زمان تغییر کرده است. اما اگر هر تغییری را یادداشت کنید ، نگه داشتن زبانه در غرفه های نمایشگاه به طور کلی آسان تر است.
نکته 2: غرفه های نمایشگاه تجاری ساییدگی و پارگی دارند
نمایشگاه های شما وقتی تازه به بیشتر نظر می رسند ، فرسوده نیستند حداکثر تأثیر خود را دارند. با این حال بسیاری از شرکت ها در تعیین اینکه مواد آنها تغییر رنگ یافته ، فرسوده یا تغییر شکل یافته است مشکل دارند زیرا آنها این مواد را در هنگام انجام فرآیند می بینند. اگر بنر سفید شما فقط به دلیل استفاده از آن به تدریج تیره می شود ، درک آن دشوار است. شما باید به عمد یک قدم عقب بروید و محصول را با چشمان تازه بررسی کنید. توصیف ورودی غرفه های جدید و ضبط همه موارد با جزئیات مفید است. به این ترتیب ، اگر آنها شروع به تخریب کنند ، شما یک نقطه مرجع دارید.
نکته 3: یک نوآوری بزرگ جدید سلطه در زمینه شما را آغاز می کند
در کنفرانس خود به غرفه های دیگر نمایشگاه های تجاری نگاه کنید. آیا آنها ویژگی هایی دارند که شما دوست داشته باشید اما فقط در نمایشگر خود ندارند؟ در این صورت ، احتمالاً زمان نوسازی است. شاید بتوانید توسعه جدید را در سیستم قدیمی خود بگنجانید ، اما احتمالاً نوآوری های کافی انجام شده است که ارزش دارد یک به روزرسانی کامل انجام شود.
نکته 4: آسیب ساختاری قابل مشاهده است
این نکته فراتر از یک پیشنهاد است – برای ایمنی یک ضرورت است. در صورت مشاهده هر نوع آسیب به ساختار واقعی نمایشگر ، باید بلافاصله استفاده از آن را متوقف کرده و آن را تعویض کنید. با گذشت زمان ، نمایشگرهای قدیمی ممکن است دچار فرسودگی شوند و منجر به شکستن آنها شود. هر بار که راه اندازی و از بین می برید ، آنها را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که به محض ظاهر شدن ترک ، آنها را تعویض کنید.
نکته 5: نمایشگر شما از ماده ساختاری استفاده می کند که دیگر تولید نمی شود
اگر نمایشگری را آنقدر قدیمی تنظیم کرده اید که از مواد اصلی قاب آن دیگر استفاده نشود ، احتمالاً این یک خطر ایمنی است. شما باید به جای اینکه منتظر بمانید بعداً که جای دیگری برای جایگزینی ندارید ، اکنون جایگزین را انتخاب کنید. مواد قدیمی دوام کمتری دارند ، وزن کمتری دارند و به دلیل سن زیاد در معرض شکستگی بیشتری قرار دارند.
این نکات ، جدا از نکته 4 ، بیشتر راهنما هستند تا قوانین سخت. تا زمانی که ساختار شما ایمن باشد ، هیچ دلیل فوری برای بروزرسانی آن وجود ندارد. اما اگر نمایشگاه تجاری خود را به طور منظم مورد بررسی بیشتر بخوانید قرار دهید و تجزیه و تحلیل مواردی را که باید تغییر دهید ، می توانید فواید زیادی ببرید. شما اطمینان حاصل خواهید کرد که شرکت شما همیشه یک نمایشگاه بزرگ تجاری را به نمایش می گذارد.

توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.